.

.

New
NOKOTION 04W0466 04W0724 за Lenovo E520 лаптоп плоча HM65 ATI HD6630M DDR3 Целосна Тестирани

NOKOTION 04W0466 04W0724 за Lenovo E520 лаптоп плоча HM65 ATI HD6630M DDR3 Целосна Тестирани

DEN 4560.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка.Ви благодариме!. DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област .Ние ќе се одговорни за Кина обичај. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.

Детали

Чипсет Производител:
Intel
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Слот 1
Пристаништа:
Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
ПРЕКУ
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Број На Модел На:
E520
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Почетен Датум:
2009 година
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Меморија канал:
Двојно
Свеж

Избор на клиенти