.

.

New
NOKOTION CN-0VX53T 0VX53T VX53T Главниот Одбор За Dell inspiron N5010 Лаптоп Плоча 48.4HH01.011 HM57 HD 5470 DDR3

NOKOTION CN-0VX53T 0VX53T VX53T Главниот Одбор За Dell inspiron N5010 Лаптоп Плоча 48.4HH01.011 HM57 HD 5470 DDR3

DEN 6000.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се одговорни за Кина обичај. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1. DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress.

Детали

Број На Модел На:
N5010
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Слот 1
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Свеж

Избор на клиенти