.

.

New
684323-001 Одговара За HP Elitebook 8560P лаптоп плоча QM67 ,тестирани пред да се испрати

684323-001 Одговара За HP Elitebook 8560P лаптоп плоча QM67 ,тестирани пред да се испрати

DEN 2797.00
DEN 2976.00

Стока
Достапно.

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист . ако не сте сигурни дека е иста или не ,ве молиме контактирајте со нас и испратете ја вашата стара плоча фотографии (вклучуваат и на предната и задната страна) за нас.Ние ќе испрати точниот плоча за вас. За По-продажба на Услуги : Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми E-mail или онлајн контакт, јас би бил среќен да ви помогне ,производ гаранција за 90 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.Нашите клиенти се приоритет. Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да не известите пред објавување на било какви негативни повратни информации. Ние може да гарантира дека ние ќе се потрудиме да се направи вашата нарачка пријатно искуство.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас, ви благодарам многу.

Детали

Пристаништа:
Wifi,HDMI,Ethernet,VGA
Меморија Тип:
DDR3
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
684323-001
Објектот Состојба:
Користи
Тип Socket:
PGA 989
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Бренд Име:
KEFU
Целосно тестирани:
Yes
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Со гаранција:
Yes
Состојба:
совршен
испорака:
на светот
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Акции, Кои Се Користат
Свеж

Избор на клиенти