.

.

New
SHELI лаптоп Плоча за Леново IBM T400 R400 14.1' 42W8127 не-интегрирана DDR2 тестирани Целосно

SHELI лаптоп Плоча за Леново IBM T400 R400 14.1' 42W8127 не-интегрирана DDR2 тестирани Целосно

DEN 3415.00
DEN 3632.64

Стока
Достапно.

Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. бесплатен превозот во рок од 2 дена преку Хонгконг пост Воздух Mail
4.
Испорака :
1.
лаптоп Плоча/плоча за Леново IBM T400 R400 14.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите. Сите производи гаранција за 45 дена. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте сигурни, обратете се.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.
Враќање политика :
1. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2.

Детали

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
t400
Чипсет Производител:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
800 MHz
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
is_customized:
Yes
Дел Број:
43Y9287
Тестирани:
DMark ,Linebench R10,Батерија Марк...
Свеж

Избор на клиенти