.

.

New
BA92-05741A BA41-01060A За Samsung R520 R522 R620 Лаптоп Плоча PM45 DDR2 Слободен процесор ATI HD4650 Видео Картичка

BA92-05741A BA41-01060A За Samsung R520 R522 R620 Лаптоп Плоча PM45 DDR2 Слободен процесор ATI HD4650 Видео Картичка

DEN 3922.00
DEN 4128.00

Стока
Достапно.


BA92-05741 A BA41-01060 A За Samsung R520 R522 R620 Лаптоп Плоча PM45 DDR2 Слободен процесор ATI HD4650 Видео Картичка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Детали

Чипсет:
intel HM76
Тип Socket:
Socket 478
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R520 R522 R620
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Меморија Тип:
DDR2
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Свеж

Избор на клиенти