.

.

New
KEFU LA-9632P За Леново G400 Netbook лаптоп плоча HM70 ( За Pentium ПРОЦЕСОР само ) матична плоча тестирано

KEFU LA-9632P За Леново G400 Netbook лаптоп плоча HM70 ( За Pentium ПРОЦЕСОР само ) матична плоча тестирано

DEN 3552.00

Стока
Достапно.

Ние можеме да брод на сите ширум светот, па купувачи не двоумете се да го нарачате. Тестирање на матичната плоча
Производ packaing
Q&A
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере да го замени производот или да се вратат на матичната плоча и ние ќе рефундирање на целосна наплата.Дали треба да плаќаат должност?
-Зависи од купувачот ги локалните Обичаи одлука.Ние ќе ви даде ефективно следење на број. Оваа плоча компатибилен со мојата матична плоча?
-Може да се земе вашето оригиналната плоча фотографии за мене и ние може да се суди
5.Целосна гаранција против било неисправен производ,Ако клиент ми даде негативни повратни информации по случаен избор,Ние не ќе ги обезбеди по-продажбата на услугата.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).Наплата е за цена на производот само, Ракување, поштенски и превозот обвиненија не се враќа.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.Нашата компанија се наоѓа во Кина, Guangdong, Шенжен, тоа е во близина на Хонг Конг.
Изберете нас,Добар квалитет и compertitive цена!
1. Whatformsof paymentare достапни за мене?
-Со Виза Кредитна картичка , Web Money,Qiwi паричник,Western Union,T/T,Бразил Boleto,
SOFORT Банкарство,Pay-pal
2.

Детали

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0,USB3.1
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
g400
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Чипсет:
Intel H61
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Олово Време:
1-2working дена по плаќање
Свеж

Избор на клиенти