.

.

New
KEFU X45VD За ASUS X45VD лаптоп плоча со i3 ПРОЦЕСОР плоча тестирани оригиналната плоча

KEFU X45VD За ASUS X45VD лаптоп плоча со i3 ПРОЦЕСОР плоча тестирани оригиналната плоча

DEN 4469.00
DEN 4704.00

Стока
Достапно.

Понекогаш, исто така, ќе штета моите производи. тоа е до вас!
Контактирајте со нас
1.Ако имате сомнежи во врска со нашите производи или имате посебни барања,како и соодветните помош по помош по купувањето,ве молиме ни e-mail,ние ќе ви одговори на сите пораки во 24 часа.Колку што е можно,ние ќе се реши ви проблеми,ве молиме да не остави негативни повратни информации,со нетрпение очекуваме да работиме со вас да воспостави долго-рок односи на соработка.

Детали

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Чипсет:
NVIDIA
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Еден
Број На Модел На:
X45VD
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Превозот услови:
fedex,ups-от,ТНТ,тоа е до вас
време пристигнување:
Во рок од 60 дена
Олово Време:
1-2working дена по плаќање
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel
Свеж

Избор на клиенти