.

.

New
DA0QT8MB6G0 482325-001 Главниот Одбор За HP Павилјон DV5 DV5-1000 Лаптоп Плоча DDR2 Штекер s1 со Слободен ПРОЦЕСОР

DA0QT8MB6G0 482325-001 Главниот Одбор За HP Павилјон DV5 DV5-1000 Лаптоп Плоча DDR2 Штекер s1 со Слободен ПРОЦЕСОР

DEN 3101.00
DEN 3264.00

Стока
Достапно.


DA0 QT8 MB6 G0 482325-001 Главниот Одбор За HP Павилјон DV5 DV5-1000 Лаптоп Плоча DDR2 Штекер s1 со Слободен ПРОЦЕСОР
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Детали

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
Тип Socket:
чашката s1
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Тип:
DDR2
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Чипсет:
A55
Број На Модел На:
DV5 DV5-1000
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти