.

.

New
DIN Rail Монтажа на Превозникот, за 72mm x 225mm PCB, Домување, Заградата.

DIN Rail Монтажа на Превозникот, за 72mm x 225mm PCB, Домување, Заградата.

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


DIN Rail Монтажа на Превозникот, за 72mm x 225mm ПХБ.
Количина : 1 сет.
Појавување на PCB големина : W 72mm, L 225mm, Дебелина 1.6 ~ 2.0 mm (препорачана 2.0 mm).
Појавување на DIN железнички ширина : 35mm, 32-милиметри или 15mm.
Производителот : Dinkle.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
Answer : ___________________________ Note : објектот не содржат ПХБ и DIN железнички.
Други долгорочни во парк големини :
72mm x 47.35 mm
72mm x 60mm
72mm x 70mm
72mm x 80mm
72mm x 90mm
72mm x 100mm
72mm x 110mm
72mm 120mm x
72mm x 137.35 mm
72mm x 150mm
72mm x 175mm
72mm x 200mm
72mm x 225mm
72mm x 250mm
Други должина 45mm ~ 500mm, ако може да се купи >=20 сетови, ние поддршка на посебни должина на кориснички услуги.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Детали

Број На Модел На:
СЛУЧАЈ-044/225-1
is_customized:
Yes
Затегнувачка цврстина:
.
Номинална Напон:
.
Тип:
.
Примена:
.
Материјал:
.
Свеж

Избор на клиенти