.

.

New
Ново! Бесплатен Превозот 120cm*120cm Стилски мулти боја Солидна Боја Домаќинство Килим Тепих

Ново! Бесплатен Превозот 120cm*120cm Стилски мулти боја Солидна Боја Домаќинство Килим Тепих

DEN 1392.00
DEN 1987.68

Стока
Достапно.

АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Опис На Производот Материјал : Полиестер
Боја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, сина
Големина : 1200mm*1200mm*45mm(47.28 инчен*47. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!.28 инчи)
Измијте Стил : Рака Мие Или Машина за миење Пакет се Вклучени : 1 * Мат
answer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагоди
Друга продавница тепих фалат мојата компанија :
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.

Детали

Големина:
120x120cm
Употреба:
Кат,Врата
Стил:
Европа
дизајн:
Kilim
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Спецификација:
120cm*120cm
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
160716001
Материјал:
Велур
Примена:
Соба
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Функција:
Против Пролизгување
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шема:
Други
Свеж

Избор на клиенти