.

.

New
F627m21 Бесплатен Превозот Обичај зајдисонце, плажа, море Doormat Уметност Дизајн Моделот Печатени Кат Сала Спалната соба Кул Подлога Мода Килим #14-j

F627m21 Бесплатен Превозот Обичај зајдисонце, плажа, море Doormat Уметност Дизајн Моделот Печатени Кат Сала Спалната соба Кул

DEN 712.00
DEN 1343.52

Стока
Достапно.

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Детали

Големина:
40X60cm, 50x80cm
Бренд Име:
СТР PRENONGING
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Техника:
Машина Направени
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Отворено,Маса,Бар
Шема:
Печатени
дизајн:
Ориентален
Примена:
Дома
Примена:
Ходникот
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Полиестер
Спецификација:
60cmx40cm and 50cmx80cm
Функција:
Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Против Пролизгување E Стил
Шаблон Тип:
Обичај
Свеж

Избор на клиенти