.

.

New
Корални руно Hello kitty тепих симпатична мачка кат мат теписи за дневна соба модерна бања тепих на 85*70cm

Корални руно Hello kitty тепих симпатична мачка кат мат теписи за дневна соба модерна бања тепих на 85*70cm

DEN 474.00
DEN 729.60

Стока
Достапно.

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Опис На Производот
Слатки Подароци Hello Kitty Глава во Облик на Кадифен Килим Doormat Мат Подлога Тепих Големина : 33' x 28' (85cm x 70cm)
Друга продавница тепих фалат мојата компанија :
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.

Детали

Големина:
85x70cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
85*70cm
Употреба:
Кат,Врата
Стил:
Европа
дизајн:
Kilim
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
160713001
Примена:
дневна соба
Материјал:
Велур
Примена:
Соба
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Функција:
Против Пролизгување
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шема:
Други
Свеж

Избор на клиенти