.

.

New
Aliexpress Пенисот Пумпа Убав ДО Пенисот Проширување Вакуум Пумпа Пенисот Extender Секс Играчки Пенисот Enlarger за Мажи

Aliexpress Пенисот Пумпа Убав ДО Пенисот Проширување Вакуум Пумпа Пенисот Extender Секс Играчки Пенисот Enlarger за Мажи

DEN 583.68

Стока
Достапно.

За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, која е следена на веб на Кина Пост ЕМС. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. ИСПОРАКА
1. Ве молиме да ги пополните вашиот точната адреса за испорака со контакт телефонски број и сл. Тоа се мерки од 8 инчи во должина и е загарантирана да ги собере сите cocks дебелина. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното
СЛУЧАЈ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.
Карактеристики :
1) Нови и возбудливи производи возрасни
2) безбедно и nontoxic и ниска цена
3) Професионална пумпа за пенис
јасно пенисот пумпа пенисот enlarger
најефективен и повеќето безбедност пенисот enlarger начин !
Медицинскиот стил пумпа топката со брзо ослободување вентил работел за Рон и itll работа за вас! EZ зафат цевка има висок интензитет на супер вшмукување за совршена контрола и доаѓа со бесплатни петел прстен и задебелување на крем. Ние ги користиме еколошки и пакувања, плаќаат придонеси за зелена и заштита на животната средина. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. ПАКУВАЊЕ
1.
пенисот пумпа со воздушна контрола 1) материјал : медицински тешко пластика, 2)Големина : Кол : 60mm;L : 220mm,3) рака пенисот pum
повеќе функции детали :
На enlarger дизајниран за да обезбеди максимална стимулација, задоволство и проширување.

Детали

Бренд Име:
APHRODISIA
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Бенг
Големина:
7in*5in
Тип На Објект:
Masturbators
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
секс играчки за мажи:
возрасни секс играчки
машки masturbator:
masturbator за човекот
вештачка вагина:
Секс
Секс Играчки:
играчки за возрасни
Секс Производи:
masturbador
Име:
Вагинален секс првенство
Свеж

Избор на клиенти