.

.

New
Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Сребро Машки Чистота кафез Пенисот Запре Пенисот Ерекција Машки Играчки за возрасни

Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Сребро Машки Чистота кафез Пенисот Запре Пенисот Ерекција Машки Играчки за возрасни

DEN 1343.52

Стока
Достапно.

Контактирајте со нас!
Ако плаќаат за цел да ве чини повеќе од $25/$35/$45, ќе добиете убаво малку подарок за слободни. Додадете некои новина забава на неколку пред или во сексуалниот живот.Ние ќе пакет парцела внимателно, напишете го името на производите како подарок и избави тајно
Топло Совети :
Производи само меѓу поединците и парови за користење, ве молиме имајте во предвид хигиена, пред и по употреба. Не грб контакт со мастило и други нечистотија лесно. Оваа чистота појас вклучува шарки петел прстен, секси петел кафез, и 2 клучеви, и што е направена од високо полиран хром. Игра нова улога да уживаат ослободување на нивните сопствени.
Услови & Услови
1) Превозот и ракувањето наплаќаат плус осигурување такса не се враќа во секој случај;
2) Ние не сме одговорни за било каква увоз даночни или должност;
3) Ние ќе одговориме на вашите e-mail ПОБРЗО. Оваа содржина може да ви донесе повеќе уживање.Се осигура дека жртвите и злоставувачите се разбуди со цел да се избегнат емоционална контрола.
3) ве Молиме проверете објектот, ако било каква штета.лубрикант секогаш корисен,Овој производ е чистат по употребата, коло дел не контакт со вода, со цел да се избегне електрични грешка. Ве молиме да се слика и да одбие да го потпише.
Спакуван со мека црна торба внатре и една кутија надвор. Нашата канцеларија е затворен во сабота, недела и државни празници;
4) Само објект е изгубено време во транзит, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на поштата е формална потврда писмо;
5) го задржуваме правото да го одбие наредба од понудувачот има нула, негативни или скриени повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Masturbators
Големина:
4.7*8.5cm
Број На Модел На:
СП-03
Пакет:
црна торба
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти