.

.

New
1 литар Фото Црна [ PBK ] Квалитет на Пигмент Мастило , вода доказ Мастило За принтер Epson

1 литар Фото Црна [ PBK ] Квалитет на Пигмент Мастило , вода доказ Мастило За принтер Epson

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


За царинските Давачки и Декларација
Сите наши објектот на чување вклучува бесплатен превозот предмети и да ги изразат испорака tiems , на депозити (вкупен износ) не вклучува било обичај давачки , ако купувачот е локалниот обичај бара корисниците да плаќаат давачки , приматели задржуваме правата за плати и трансферот на стоки нагоре или не плаќаат и да се откаже , ако корисници да не плаќаат давачки и да се откаже ова ќе се смета како "пакет чека да ги собереш , но неподигнати ", продавачот не презема никаква одговорност за ова прашање.
S eller може да помогне да се намали декларираната вредност на фактура, така што купувачот да плаќате помалку давачки на нивните сопствени , но продавачот не само кога купувачот барањето на продавачот да го направи тоа , без никаква дозвола , продавачот го прогласи вредност строго врз основа на цел детали .
Квалитетот Пигмент Мастило Рефил / Вода доказ Мастило
За Принтер Epson
1 Литар Фото Црна [ PBK ]
Модел
Пигмент Мастило одговараат за Epson Тип на Квалитетот на Пигмент Мастило , Вода Доказ Мастило Функција Флуентност , не-затнување , Анти-УВ бои Фото Црна пакување во шишиња Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
Epson Широк Формат и Десктоп печатач Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен Од 1 Литар рок на траење од 2 години по отвори Одговараат на машина
Epson Широк формат печатач и Десктоп печатач
и други бренд печатач врз основа на Epson печати ја главата .

Детали

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
Пигмент-PBK
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Производот:
Квалитетот Пигмент Мастило рефил
одговараат на касети:
одговараат За Epsonn касети
одговараат на машина :
Одговараат за принтер Epson
јачина:
1000ml
Свеж

Избор на клиенти