.

.

New
Чип Resetter за Epson D78 DX4000 DX4050 DX4400 DX5000 DX5050 DX6000 DX6050,слободни поштенски

Чип Resetter за Epson D78 DX4000 DX4050 DX4400 DX5000 DX5050 DX6000 DX6050,слободни поштенски

DEN 534.00
DEN 606.72

Стока
Достапно.

Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Компатибилен со принтер Epson модели; Перо Фото D78 · D88 · D92 · DX3800 · DX3850 · DX4000 · DX4050 · DX4400 · DX4450 · DX4800 · DX4850 · DX5000 · DX5050 · DX6000 · DX6050 · DX7000 F итн.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ОВОЈ RESETTER НЕМА ДА ГО РЕСЕТИРАТЕ СЛЕДНИВЕ КАСЕТИ;
T1281-T1284 / T1291-T129 / T16 / T18 / T24 / T26 / T27 / Нова 29 Касети.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.

Детали

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T0711-T0714
Свеж

Избор на клиенти