.

.

New
[Dyebased]соодветна замена мастило специјализирани одговараат за Epson T1621 T1622 T1623 T1624 кертриџ Висок квалитет.

[Dyebased]соодветна замена мастило специјализирани одговараат за Epson T1621 T1622 T1623 T1624 кертриџ Висок квалитет.

DEN 902.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Висок квалитет на специјализирани мастило рефил одговараат за Epson T1621-T1624
100 ML по боја шишиња
Одговараат на модели
Dyebased мастило Рефил одговараат за T1621-T1624
Мастило
специјализирани одговараат за Epson t1621 ,Висок квалитет
Бои
Б.К C M Y , 4 БОИ ,
100 ML по боја шишиња , 400 ML вкупно
Одговараат на касети
T1621/T1631 Б.К.
T1622/T1632 C
T1623/T1633 M
T1624/T1634 Y
Producr карактеристики
Висок квалитет ,совршен за печатење ефект ,УВ отпорни ,долготрајни ,специјализирани одговараат за карактеристиките на Epson printheads.
Одговараат на машина
Epson WOrkrorce WF-2010 W/2510 WF/2520 NF/2530 WF/2540 WF

Детали

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
1621REFILLINK
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти