.

.

New
[6color Dyebased]соодветна замена мастило специјализирани одговараат за Epson 6 боја печатач ,со Висок квалитет,Б.К C M Y LC LM.

[6color Dyebased]соодветна замена мастило специјализирани одговараат за Epson 6 боја печатач ,со Висок квалитет,Б.К C M Y LC

DEN 1308.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Висок квалитет на специјализирани мастило рефил одговараат за принтер Epson
Одговараат за 6 колор принтер Epson
100 ML по боја шишиња
Одговараат на модели
Dyebased мастило Рефил одговараат за 6 колор принтер Epson
Мастило
специјализирани одговараат за Epson ,со Висок квалитет,Dyebased
Бои
Б.К C M Y LC LM, 6 БОИ ,
100 ML по боја шишиња , 600 ML вкупно
Одговараат на касети
Epson 6 боја касети само
Producr карактеристики
Висок квалитет ,совршен за печатење ефект ,УВ отпорни ,долготрајни ,специјализирани одговараат за карактеристиките на Epson printheads.
Одговараат на машина
Epson 6 боја печатач

Детали

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Број На Модел На:
Dye6colorEP
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти