.

.

New
3PK Компатибилен hp61 HP61XL Мастило Касети за HP 61 Deskjet 1000 1010 1050 1051 2050 Година 3000 3050 3054 3510 Серија

3PK Компатибилен hp61 HP61XL Мастило Касети за HP 61 Deskjet 1000 1010 1050 1051 2050 Година 3000 3050 3054 3510 Серија

DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.
compatibel за
боја
Количина
Капацитет
61 XL
Црна
2
25 ml
61 XL
C/m/y
1
21 ml
За Компатибилен HP 61 XL мастило касети
Deskjet 1000 Печатач-J110a, HP Deskjet 1010 Печатач,
Deskjet 1510 Сите-во-Едно Печатач,
Deskjet 2050 година Сите-во-Едно Печатач-J510a,
Deskjet 2050 година Сите-во-Едно Печатач-J510e,
Deskjet 2540 Сите-во-Едно Печатач,
Deskjet 3000 Печатач-J310a, HP Deskjet 3050 Сите-во-Едно Печатач-j610a,
Deskjet 3050 Ae-Сите-во-Едно Печатач-J611g,
Deskjet 3054 Ae-Сите-во-Едно Печатач-J611j,
Deskjet 3510 e-Сите-во-Едно Печатач, HP ЗАВИСТ 4500 e-Сите-во Еден Печатач,
ЗАВИСТА 5530 e-Сите-во Еден Принтер HP Officejet 4630 e-Сите-во-Едно Печатач
Deskjet 1000 (J110a) /1050/1051/1055/1056/
2000(J210a)/2050/2510/2512/2514/
3000/3050/3055a/3051/3054/3056/
3510/3511/3512/D1010/1510/2540/
4500/officejet2620
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
Deskjet 1050 1000 ЗАВИСТ 4500 4501 4502 4504 5530
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
Deskjet 1000 Печатач-J110a
Deskjet 1010 :
Deskjet 1510 Сите-во-Едно
Deskjet 2050 година Сите-во-Едно -J510a:
Deskjet 2050 година Сите-во-Едно -J510e
Deskjet 2540 Сите-во-Едно:
Deskjet 3000 -J310a
Deskjet 3050 Сите-во-Едно -j610a:
Deskjet 3050A e-Сите-во-Едно -J611g
Deskjet 3054A e -Сите-во-Едно -J611j:
Deskjet 3510 e -Сите-во-Едно
ЗАВИСТА 4500 e-Сите во Еден:
ЗАВИСТА 5530 e-Сите во Еден
Officejet 4630e-Сите-во-Едно:
Компатибилен HP 61
Свеж

Избор на клиенти