.

.

New
5 боја 1set компатибилни, мастило кертриџ за canon IP4200 IP3300 IP4500 IX4000 IP4300 MP970 IX5000 печатач кертриџ pgi5bk cli8bk

5 боја 1set компатибилни, мастило кертриџ за canon IP4200 IP3300 IP4500 IX4000 IP4300 MP970 IX5000 печатач кертриџ pgi5bk cli8bk

DEN 182.40

Стока
Достапно.


Ве молиме e-mail за убаво попуст ако за голема quanity.Оригинален квалитет
4.Компатибилен со мастило кертриџ
2.Брза испорака
5.Со најновите чип
Боја : црна, цијан, магента,жолта
* Тип на производ : Компатибилни & Brand new
* Port : Кина, Лондон, Хамбург * Функција : 1.
ВНИМАНИЕ : 5 PCS вклучувајќи 1 BK+1 BK+1 C+1 M+1 Y
PGI-5 BK Мастило Компатибилен Кертриџ За Канон Принтер (Со Чип)
ISO9001/14001 Акредитирани Ltd
Замени : 1 : 1
PGI-5 BK Мастило Компатибилен Кертриџ За Канон Принтер (Со Чип)
CLI-8 BK CLI-8 C CLI-8 M CLI-8 Y мастило кертриџ
Погодни За Употреба Во :
Canon PIXMA IP3300/3500/4200/4200 Refurbished/4300/4500/5200/5200 R/5300, i X4000/5000, PIXMA MP500/510/520/530/600/610/800/810/830/970, MX700/850
Боја : Црна б. Сите купувачи кои купуваат нашите производи во Европа може да ги добиете во рок од 5 дена по денот ќе се плати, и оние кои купуваат надвор од Европа да ја изберат нивната адреса CLI-8 CLI-8 C IP4200 RFP PIXMA IP5300 PIXMA MP530 PIXMA MP950 PIXMA IP3300 PIXMA IP6600 D PIXMA MP600 PIXMA MP960 PIXMA IP3500 PIXMA IP6700 D PIXMA MP600 R PIXMA MP970 PIXMA IP4200 PIXMA PIXMA IX4000 MP610 PIXMA MX700 PIXMA IP4300 PIXMA IX5000 PIXMA MP800 PIXMA MX850 PIXMA IP4500 PIXMA MP500 PIXMA MP800 R PIXMA PRO9000 PIXMA IP5200 PIXMA MP510 PIXMA MP810 PIXMA IP5200 R PIXMA MP520 PIXMA MP830 CLI-8 PC PIXMA IP6600 D PIXMA MP950 PIXMA MP970 PIXMA IP6700 D PIXMA MP960 PIXMA PRO9000 CLI-8 Y IP4200 RFP PIXMA IP5300 PIXMA MP530 PIXMA MP950 PIXMA IP3300 PIXMA IP6600 D PIXMA MP600 PIXMA MP960 PIXMA IP3500 PIXMA IP6700 D PIXMA MP600 R PIXMA MP970 PIXMA IP4200 PIXMA PIXMA IX4000 MP610 PIXMA MX700 PIXMA IP4300 PIXMA IX5000 PIXMA MP800 PIXMA MX850 PIXMA IP4500 PIXMA MP500 PIXMA MP800 R PIXMA PRO9000 PIXMA IP5200 PIXMA MP510 PIXMA MP810 PIXMA IP5200 R PIXMA MP520 PIXMA MP830 CLI-8 R PIXMA PRO9000 CLI-8 M IP4200 RFP PIXMA IP5300 PIXMA MP530 PIXMA MP950 PIXMA IP3300 PIXMA IP6600 D PIXMA MP600 PIXMA MP960 PIXMA IP3500 PIXMA IP6700 D PIXMA MP600 R PIXMA MP970 PIXMA IP4200 PIXMA PIXMA IX4000 MP610 PIXMA MX700 PIXMA IP4300 PIXMA IX5000 PIXMA MP800 PIXMA MX850 PIXMA IP4500 PIXMA MP500 PIXMA MP800 R PIXMA PRO9000 PIXMA IP5200 PIXMA MP510 PIXMA MP810 PIXMA IP5200 R PIXMA MP520 PIXMA MP830 CLI-8 PM PIXMA IP6600 D PIXMA MP950 PIXMA MP970 PIXMA IP6700 D PIXMA MP960 PIXMA PRO9000 CLI-8 G PIXMA PRO9000 CLI-8 BK IP4200 RFP PIXMA IP5300 PIXMA MP600 R PIXMA MP950 PIXMA IP4200 PIXMA IP6600 D PIXMA MP610 PIXMA MP960 PIXMA IP4300 PIXMA IP6700 D PIXMA MP800 PIXMA MP970 PIXMA IP4500 PIXMA MP500 PIXMA MP800 R PIXMA MX850 PIXMA IP5200 PIXMA MP530 PIXMA MP810 PIXMA PRO9000 PIXMA IP5200 R PIXMA MP600 PIXMA MP830 PGI-5 PGI-5 BK IP4200 RFP PIXMA IP5200 R PIXMA MP530 PIXMA MP830 PIXMA IP3300 PIXMA IP5300 PIXMA MP600 PIXMA MP950 PIXMA IP3500 PIXMA PIXMA IX4000 MP600 R PIXMA MP960 PIXMA IP4200 PIXMA IX5000 PIXMA MP610 PIXMA MP970 PIXMA IP4300 PIXMA MP500 PIXMA MP800 PIXMA MX700 PIXMA IP4500 PIXMA MP510 PIXMA MP800 R PIXMA MX850 PIXMA IP5200 PIXMA MP520 PIXMA MP810
.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
pgi-5bk cli-8bk cli-8c cli-8m cli-8y
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
PGI-5BK црна:
cli-8bk црна
cli-8c:
cli-8m
cli-8y:
cli-8pc
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
C, K, M, Y, PGBK
Свеж

Избор на клиенти