.

.

New
6pcs Компатибилен epson T0801 T0806 мастило кертриџ за PX700W PX710W PX800FW PX650 PX50 PX810FW R265 R360 R285 RX585 px560 rx685

6pcs Компатибилен epson T0801 T0806 мастило кертриџ за PX700W PX710W PX800FW PX650 PX50 PX810FW R265 R360 R285 RX585 px560 rx685

DEN 470.40

Стока
Достапно.

К/C/M/Y//LC/LM
Пакување : Неутрален пакет;ОЕМ пакет
Се користи за инк-џет печатач :
Перо Фото P50
Фото PX650
Фото PX700 W
Фото PX710 W
Фото PX800 FW
Фото PX810 FW
Фото R265 печатач
Фото R285
Фото R360
Фото RX560
Фото RX585
Фото RX685
Забелешки :
1.3 g
passed ISO9001 : 2000
се здобијат со UKAS
Нови компатибилни, мастило кертриџ T0801 T0802 T0803 T0804 T0805 T0806
Модел : T0801 T0802 T0803 T0804 T0805 T0806 мастило кертриџ
боја : Б.2 g
тежина на добра 50.Боја на мастило,Користете мастило од САД;
3.Гарантиран квалитет!Замена како 1 : 1 за неисправни стоки;
5.Со V6 чип
2.Богата,lifelike боја за жив,Profressional-квалитетна графика и слики;
4.искрена служба за вас.Основни Детали Тип : Мастило Кертриџ Функција : Компатибилни Компатибилен Бренд : Epson Кертриџ за Статус : Полно Големо Пакување : Да Боја : Нема Број на Модел : T0801 T0802 T0803 T0804 T0805 T0806 Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Пакување & Испорака Пакување Детална : неутрален пакет кутии Испорака Детална 3 dayds работни дена по receving вашата исплата Спецификации
компатибилен кертриџ t0801 t0802 t0803 t0804 t0805 t0806 t0807
мастило капацитет : 18.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако не постои никаков интерес Добар квалитет и конкурентна цена Компатибилен печатач тип : инк-џет печатач, Продажбата метод : извоз, производство ,OEM/ODM се Обезбеди да нема мастило истекување не plug печатач главата Автоматско ресетирање на чипови и добра кертриџ за заштита на Животната средина се Спаси цена
.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,LC,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
T0801 T0802 T0803 T0804 T0805 T0806
Обоени:
Yes
Евтини мастило кертриџ:
компатибилен со мастило кертриџ
T0801 Б.К.:
T0802C
T0803 M:
T0804 Y
T0805 LC:
T0806 LM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
OEM/ODM:
на располагање
погодна за печатење:
Перо Фото P50/T59/R265/270/285/290/360
употреба во:
Европа
гаранција:
18 месец
Свеж

Избор на клиенти