.

.

New
20 XL Компатибилен pgi570 cli571 мастило Касети за Canon 570XL 571XL Pixma MG 5750 5751 5752 5753 6850 6851 6852 6853

20 XL Компатибилен pgi570 cli571 мастило Касети за Canon 570XL 571XL Pixma MG 5750 5751 5752 5753 6850 6851 6852 6853

DEN 3793.00
DEN 4123.20

Стока
Достапно.

Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
570XL 571XL
Обоени:
Yes
технологија на печатење:
Инкџет
Истекот датум:
Нова 2 година или повеќе
Тип:
Компатибилен
MPN:
PGI-570XL CLI-571XL
Боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта, Фото, црна
За Печатач:
MG5750 MG5751 MG5752 MG5753
Модел На Печатач:
MG6850 MG6851 MG6852 MG6853
pixma:
MG7750 MG7751 MG7752 MG7753
Свеж

Избор на клиенти