.

.

New
Hisaint Рефил Мастило Касети Со глава за печатење Компатибилен За Hp21xl 21xl 21 Deskjet D1360 D1460 D2360 D2460 Специјална Понуда

Hisaint Рефил Мастило Касети Со глава за печатење Компатибилен За Hp21xl 21xl 21 Deskjet D1360 D1460 D2360 D2460 Специјална Понуда

DEN 408.00
DEN 574.56

Стока
Достапно.


Применливи модели : Замена за HP PSC 1402 1406 1408 1410 Deskjet D1360 D1460 D2360 D2460 3920 3940 F370 F380 F2120 F2180 F2280 F2179 F4180 Officejet 4355 5610 Совети за купувачите : ве Молиме врз основа на оригиналните кертриџ од типот на купување (кертриџ модел претходно се користи), не се купи директно во зависност од тип на печатач. И за истиот принтер, различни касети може да се користи во различни региони. Ако ви треба било каква помош, ве молиме контактирајте со сервисот.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
21XL
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
Место на Потекло :
Кина
Најголемиот Дел На Пакување:
Yes
Боја:
Yes
боја:
BK
Обоени:
No
Карактеристики:
Повторно составувајте
Свеж

Избор на клиенти