.

.

New
За Canon446 CL-446 CL 446 Мастило Касети за Canon PIXMA ip2810 mg2410 mg2510 cl 446 Инк Џет Печатач фабрика места

За Canon446 CL-446 CL 446 Мастило Касети за Canon PIXMA ip2810 mg2410 mg2510 cl 446 Инк Џет Печатач фабрика места

DEN 1017.00
DEN 1129.92

Стока
Достапно.


компатибилен печатач мастило касети за canon CL446 мастило кертриџ со чип за canon pixma ip2810 mg2410 mg2510
Секоја серија на одборот може да бидат различни, но не влијае на користењето.
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно, според модел на печатач,на ист печатач модел, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со сервисот.Ви благодариме.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
За Canon CL446XL
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
is_customized:
Yes
Функција:
Компатибилен
боја:
Цијан Магента Жолта
Најголемиот Дел На Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел:
CL446XL
Квалитетот на:
A+
Карактеристики:
Повторно составувајте
Свеж

Избор на клиенти