.

.

New
10 x PGI725 PGI 725 CLI-726 PGI-725 PGI-725XL Мастило Касети Замена За Canon Pixma MG6170 MG6270 MG8170 MG8270 MX886 MX897

10 x PGI725 PGI 725 CLI-726 PGI-725 PGI-725XL Мастило Касети Замена За Canon Pixma MG6170 MG6270 MG8170 MG8270 MX886 MX897

DEN 755.00
DEN 887.52

Стока
Достапно.


Модел Бр. :
За Canon PGI-725 CLI-726 мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 26ml Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
PGI-725 CLI-726
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
PGI725 BK
Црна
2
26ml
CLI726 BK
Црна
2
15ml
CLI726 C
Синозелена
2
15ml
CLI726 M
Магента
2
15ml
CLI726 Y
Жолта
2
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
За Canon Мастило Кертриџ Модели :
PGI-725 BK CLI-726 BK CLI-726 C CLI-726 M CLI-726 Y
Компатибилен За Канон Принтер Листата :
Pixma IP4870 IP4970 IX6560 MG5170
MG5270 MG5370 MG6170 MG6270
MG8170 MG8270 MX886 MX897 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Свеж

Избор на клиенти