.

.

New
4PK Целосна Мастило Refillable кертриџ одговараат за HP10 HP82 ,Одговараат за HP Designjet 10ps 20ps 120nr 50ps 500 800 sereis , Со ЛАК Чип

4PK Целосна Мастило Refillable кертриџ одговараат за HP10 HP82 ,Одговараат за HP Designjet 10ps 20ps 120nr 50ps 500 800 sereis

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Целосна Мастило Refillable кертриџ одговараат за HP10 HP82
со ЛАК Чипови
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Refillable кертриџ Одговараат За HP10 82 Тип Полн Со Специјализирани Боја Мастило функција Со постојан чипови , совршена изведба бои Б.К C M Y пакување заградени Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
HP 10 Б.К. (C4844 A)
HP 82 C (C4911 A)
HP 82 M (C4912 A)
HP 82 Y (C4913 A) Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 69 MLBK C МОЈОТ ( Full-пополнети) Забелешка Отстранете ја и повторно инсталирајте касети , за да го Ресетирате Чипови Одговараат на машина
Hp Designjet 10ps/20ps/120nr/ Hp Designjet 50ps/500/500ps/500 Plus/
Hp Designjet 800/800ps/815/815mfp Hp Designjet 820/820mfp

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
H-10-82-ВО СТРАНСКА ВАЛУТА
Производот:
refillable касети
одговараат на касети:
одговараат За hp10 hp82 касети
одговараат на машина :
Одговараат за HP 10ps/20ps/120nr/50ps/500/500ps/500Plus / 800/800ps/815
is_customized:
Yes
чипови:
Со ЛАК чипови
мастило:
Полн со специјализирани Боја на Мастило
Свеж

Избор на клиенти