.

.

New
8 Црна LC51/57/970 LC 51 57 970 LC51 LC57 LC970 LC-51 LC-57 LC-970 Мастило Кертриџ Замена За Брат MFC-880CDWN MFC-650CDW

8 Црна LC51/57/970 LC 51 57 970 LC51 LC57 LC970 LC-51 LC-57 LC-970 Мастило Кертриџ Замена За Брат MFC-880CDWN MFC-650CDW

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
LC970/1000
Црна
8
18ml
LC 970/1000
Синозелена
0
12ml
LC 970/1000
Магента
0
12ml
LC 970/1000
Жолта
0
12ml
Се користи За Брат Печатач Модел : DCP-130 C/135 C/150 C/153 C/155 C/157 C/330 C /350 C/540 CN/560 CN/750 CN/ 750 CW/750 CNU/ 770 CN/770 CW MFC-235 C/240 C/260 C/3360 C/440 CN/460 CN/465 CN/ 480 CN/5460 CN/5860 CN/ 630 CD/630 CDW/650 CD/ 650 CDW/660 CN/665 CW/680 CN/685 CW/845 CW/850 CDN 850 CDWN/860 CDN/870 CDN/870 CDWN/880 CDN/ 880 CDWN/885 CW ФАКС-1355/1360/1460/1560/2480 C

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Компатибилен Бренд:
Брат
Брат Компатибилен Модел:
5440d,7060
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Свеж

Избор на клиенти