.

.

New
3 Поставете За Компатибилен HP 934 935 Мастило Кертриџ Со Чип 934XL 935XL за HP OfficeJet Pro 6230 6830 6820 Печатач

3 Поставете За Компатибилен HP 934 935 Мастило Кертриџ Со Чип 934XL 935XL за HP OfficeJet Pro 6230 6830 6820 Печатач

DEN 2385.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
HP 934 XL
Црна
3
55ml
HP 935 XL
Синозелена
3
18ml
HP 935 XL Магента 3 18ml
HP 935 XL Жолта 3 18ml
Компатибилен HP 934 XL 935 XL мастило касети
За печатач модел :
Officejet 6812 e-Сите-во-Едно
Officejet Pro 6830 e-Сите-во-Едно
Officejet 6815 e-Сите-во-Едно
Officejet Pro 6835 e-Сите-во-Едно
Officejet Pro 6230 e-Сите-во-Едно
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
Компатибилен HP 934 935
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
Компатибилен hp934 hp935 XL
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
технологија на печатење:
Инкџет
Модел На Печатач:
Officejet 6812
За Officejet Pro 6830 e-Сите-во-Едно:
За Officejet 6815 e-Сите-во-Едно
За Officejet Pro 6230 e-Сите-во-Едно:
За Officejet Pro 6835 e-Сите-во-Едно
Свеж

Избор на клиенти