.

.

New
Замена на 4 ПАРЧИЊА LC1240 LC1280 LC75 LC73 LC77 LC79 LC12 LC17 LC450 LC400 компатибилни, мастило кертриџ за брат DCP-J940N-W

Замена на 4 ПАРЧИЊА LC1240 LC1280 LC75 LC73 LC77 LC79 LC12 LC17 LC450 LC400 компатибилни, мастило кертриџ за брат DCP-J940N-W

DEN 441.00
DEN 551.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
LC1280/1240
Црна
1
20ml
LC1280/1240
Синозелена
1
17ml
LC1280/1240
Магента
1
17ml
LC1280/1240
Жолта
1
17ml
За Компатибилен LC17/77/79/450/1280
Мастило Касети За Брат Печатач Листата :
MFC-J6910 CDW MFC-J6710 CDW MFC-J5910 CDW
MFC-J825 N MFC-J955 DN MFC-J955 DWN MFC-J705 D
MFC-J705 DW MFC-J825 DW MFC-J625 DW MFC-J432 W
MFC-J430 W MFC-J6910 DW MFC-J6710 DW
MFC-J5910 DW MFC-J6510 DW MFC-J435 W
MFC-J835 DW MFC-J280 W MFC-J425 W
DCP-J525 N DCP-J925 N DCP-J525 W
DCP-J725 DW DCP-J925 DW

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Брат Компатибилен Модел:
5440d,7060
боја:
Ц,К
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти