.

.

New
Бесплатен превозот 5 парче Многу T5846 5846 Рефил Кертриџ За PM200 PM225 PM240 PM260 PM280 PM290 Печатач

Бесплатен превозот 5 парче Многу T5846 5846 Рефил Кертриџ За PM200 PM225 PM240 PM260 PM280 PM290 Печатач

DEN 1638.24

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.73 /set Бесплатен превозот T1301 мастило, CISS систем празни ciss со чип за Epson Перо SX525 WD SX620 FW Канцеларија BX525 WD BX625 FWD BX635 FWD US$ 36. Со избор на Fedex DHL нормално услугата ќе испрати страна на други или не превозот. Но ти знаеш пред
4.08 /set Бесплатен превозот PG40 CL41 мастило, ciss систем diy за canon PIXMA MP145/MP150/MP160 deskjet печатач US$ 49.
Повратни информации :
1.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА, БРАЗИЛ и ТУРЦИЈА имаат строги inport политика.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.84 /set
Бесплатен превозот !евтини 4color T1281 мастило, CISS систем со чип за Epson S22 SX125 SX420 W SX425 W канцеларија BX305 Fprinter 45sets многу US$ 445.96 /set Бесплатен превозот! висок квалитет 6color сублимација мастило (пренос мастило)за Epson Перо Фото 1400 US$ 60.52 /постави Нови и Бесплатен превозот 9 литри сет 9color*1000ml фото пигмент мастило за Epson A3 инк-џет печатач R3000 мастило рефил US$ 591.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за декларираната вредност на фактура,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2-7workday по добивате вашата исплата.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Фото кертриџ T5846 мастило рефил кертриџ
Висок Квалитет Refillable мастило Кертриџ За ЕП PM200 PM225 PM240 PM260 PM280 PM290 4 Боја на Мастило Кертриџ
Боја : Б.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Бренд Име:
Fcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
PM280 PM260
кертриџ тип:
refillable мастило кертриџ
за да користите печатач модел :
epson picturemate MP260
Кертриџ Чип:
постојана чип
кертриџ материјал:
pp
мастило за јачина на:
15ml секоја боја
мастило рефил:
по шприц
Тип:
мастило кертриџ
Свеж

Избор на клиенти