.

.

New
Целосен сет на resettable чипови за T6051-T6059 погоден за Перо Про 4880, слободни поштенски

Целосен сет на resettable чипови за T6051-T6059 погоден за Перо Про 4880, слободни поштенски

DEN 464.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
За Epson Перо Про 4880. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.
Оваа компатибилен чип може да се инсталира на сите 4880 refillable мастило кертриџ и компатибилни, мастило касети.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.К C M Y LC LM LBK LLBK. Ова е еден-време чип но resettable која може да се resetted од 4880 серија чип resetter.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,Y,K
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти