.

.

New
5 Мастило Кертриџ За Компатибилен EPSON 26XL XP-600 XP-605 XP-700 XP-710 XP-800 XP-820 26XL T2635

5 Мастило Кертриџ За Компатибилен EPSON 26XL XP-600 XP-605 XP-700 XP-710 XP-800 XP-820 26XL T2635

DEN 618.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.
Компатибилен за
Боја
Количина
страници
T2621
Црна
1
660
T2632
Синозелена
1
420
T2633
Магента
1
420
T2634
Жолта
1
420
T2631
Црна
1
420
Оваа компатибилни, Мастило Кертриџ е компатибилен со :
За Модел 26 XL T2621-2635 T2631-2635
Изразување Премиум XP-510 Изразување Премиум XP-520 Изразување Премиум XP-600 Изразување Премиум XP-605 Изразување Премиум XP-610 Изразување Премиум XP-615 Изразување Премиум XP-620 Изразување Премиум XP-625 Изразување Премиум XP-700 Изразување Премиум XP-710 Изразување Премиум XP-720 Изразување Премиум XP-800 Изразување Премиум XP-820
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни. Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Број На Модел На:
26XL T2621 T2631-T2634
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
Компатибилен
статус:
мастило кертриџ
MPN:
26XL T2621 T2631 T2632 T2633 T2634 T2635XL
Боја:
Црна,Цијан,Магента,Жолта,Фото, Црна
печатач модели:
XP-510 XP-520 XP-600 XP-605 XP-610 XP-615 XP-620
Компатибилни Модели:
XP-625 XP-700 XP-710 XP-720 XP-800 XP-810 XP-820
Свеж

Избор на клиенти