.

.

New
Еден сет 4 парчиња Remanufactured Печати ја Главата За HP70 , C9407A C9406A C9405A C9404A За Hp Designjet Z5200 Z2100 Z3200 Z3100 Z5400

Еден сет 4 парчиња Remanufactured Печати ја Главата За HP70 , C9407A C9406A C9405A C9404A За Hp Designjet Z5200 Z2100 Z3200 Z3100

DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Објектот Вклучуваат :
Ж-70 (C9407 A) Remanufactured Печати ја Главата LG / PBK *1
Ж-70 (C9406 A) Remanufactured Печати ја Главата M / Y *1
Ж-70 (C9405 A) Remanufactured Печати ја Главата LC / LM *1
Ж-70 (C9404 A) Remanufactured Печати ја Главата MBK / C *1
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен Производ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Печати ја Главата За H-70 Тип Remanufactured Печати ја главата Карактеристики, Така Добри перформанси бои
PBK MBK GY C M Y LC LM пакување 4 парчиња / пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат Pirnt глава
За HP 70 Серија 8 Боја глава за печатење Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 9 ML / Боја Одговараат на машина
Одговараат За HP Designjet Z2100
HP Designjet Z3100
HP Designjet Z3200
HP Designjet Z5200
HP Designjet Z5400
итн ...

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
HR-70 глава за печатење
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
предмети:
Повторно произведени глава за печатење
боја:
LM/LC , LG/PK , МК/C , M/Y
Одговараат на модел :
одговараат за HP70 глава за печатење
одговараат на машина :
За Hp Designjet Z5200 Z2100 Z3200 Z3100 Z5400
Свеж

Избор на клиенти