.

.

New
Замена 5 x PGI 220 PGI220BK PGI220 CLI 221 PGI-220 CLI-221 Мастило Кертриџ За Canon Pixma MP550 MP560 MP620 MP620B MP640

Замена 5 x PGI 220 PGI220BK PGI220 CLI 221 PGI-220 CLI-221 Мастило Кертриџ За Canon Pixma MP550 MP560 MP620 MP620B MP640

DEN 432.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер CANON
2) Состојба : нова никогаш не се користат во
3) Боја : Црна, Фото, црна, Цијан, Магента ,Жолта
4) Компатибилен листата :
За Canon PIXMA печатач :
i P3600/ip3680/ip4600/ip4680/IP4700;
MP540/MP545/MP638/MP550/MP560/MP620/
MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/MX870
5) Пакет, вклучувајќи :
1x Црно мастило компатибилен кертриџ со Canon PGI-220 Б.К. (20ml);
1x Црно мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-221 Б.К. (10ml) ;
1x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-221 C (10ml)
1x Магента мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-221 M (10ml) ; 1x Жолта мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-221 Y (10ml)

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
TN1000
Свеж

Избор на клиенти