.

.

New
МАСТИЛО НАЧИН 10 КОМПЈУТЕРИ Замена мастило за HP 364 црно мастило за C309a C309g C310a C310b C310c C410a C410b C410d

МАСТИЛО НАЧИН 10 КОМПЈУТЕРИ Замена мастило за HP 364 црно мастило за C309a C309g C310a C310b C310c C410a C410b C410d

DEN 1098.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Ве молиме бидете сигурни дека оригинален кертриџ код е 364 додека купување,ви благодариме!
Не-ОЕМ ,Акции Слика,Lables се разликуваат.
10 x Црното Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за 364 Б.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6520 6512 6515 7510 7520 7515 За HP Photosmart B8550, B8553 B8558 B110a B110c B010a B010b B111a За HP Photosmart C5380 C5324 C5370 C5373 C5383 C5388 C5390 C5393 За HP Photosmart D5460 D5463 D5468 C6324 C6375 C6380 C6388 D7560 За HP Photosmart Премиум C309a C309g C310a C310b C310c C410a C410b C410d За HP Photosmart Плус B209a B210a B210c B210d B210e, HP Deskjet 3070 A итн. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.Цена со мало боја кутија е различен,ве молиме контактирајте ме за детали,благодарение.10 Парчиња НЕ-ОЕМ Мастило Кертриџ за HP364 Б. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање. Рок на траење : 2 години Пластична кеса+без кутија (се продаваат поединечно во запечатен пакети ). Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
K
Број На Модел На:
за HP364 Б.К.
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти