.

.

New
4x Компатибилен брат Принтер ink кертриџ LC225 LC227 за MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW MFC-J4620DW Печатач

4x Компатибилен брат Принтер ink кертриџ LC225 LC227 за MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW MFC-J4620DW Печатач

DEN 706.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
LC-227 BK
Црна
1
28ml
LC-225 C
Синозелена
1
15ml
LC-225 M
Магента
1
15ml
LC-225 Y
Жолта
1
15ml
Компатибилен Брат LC-227/LC-225 XL мастило касети Брат DCP-J4120 DW, Брат MFC-J4420 DW Брат MFC-J4620 DW, Брат MFC-J4625 DW Брат MFC-J5320 DW, Брат MFC-J5620 DW Брат MFC-J5625 DW, Брат MFC-J5720 D
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
LC-227 LC-225
Canon LBP Компатибилен Модел:
LC-227 LC-225
Тип:
Инкџет Мастило Кертриџ
CartridgeFeature:
Компатибилен
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
LC-227XL LC-225XL
Модел На Печатач:
DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J5320DW MFC-J4625DW
Печатач -- Модел:
MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW MFC-J4620DW
Свеж

Избор на клиенти