.

.

New
4 парчиња/set Refillable Мастило Касети 655 Празна за HP 3525 4615 4625 5525 Deskjet со Постојан Чипови на висок квалитет

4 парчиња/set Refillable Мастило Касети 655 Празна за HP 3525 4615 4625 5525 Deskjet со Постојан Чипови на висок квалитет

DEN 451.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе добиете најдобра услуга тука!)
4. Транспарентен касети, можете да ги видите мастило ниво во секое време. Гаранција :
1.
4 парчиња refillable мастило касети 655 празна за HP 3525 4615 4625 5525 deskjet со постојан чипови на висок квалитет
Пакетот вклучува : 4pcs по утврдени со ЛАК чипови
Опис :
Refillable мастило касети за HP655
Кертриџ модел : AJH-655 BK AJH-655 C AJH-655 M AJH-655 Y
Соодветен печатач модел : за HP 3525 4615 4625 5525 deskjet
Погодна за печатење тип : инк-џет печатач
4 Бои : C, M, Y, K
Капацитет : поголем црна еден : 23ml остатокот 3 бои : 16ml по боја
100% нов и висок квалитет!
Предности :
1. Зачувај вашиот трошоците за печатење, донесе повеќе придобивки за вас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Или не, ве молам, точно пред исплата. Лесно да се инсталира и се користи едноставно, ефектот како оригиналот. Политики :
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 100% нов и висок квалитет!
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
655
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
colorsun
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
refillable мастило касети
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% нови и празна, висок квалитет
Капацитет:
Поголем црна
Бои:
C M Y K
Пакување:
кутија за пакување
време на испорака:
во рок од 7 дена по примена на плаќање
Погодна за печатење модел:
за HP 3525 4615 4625 5525
кертриџ модел:
AJH-655BK AJH-655C AJH-655M AJH-655Y
чипови:
Со ЛАК чипови
Свеж

Избор на клиенти