.

.

New
4x Компатибилен EPSON 29XL T2991 T2996 Мастило Кертриџ За XP235 XP332 XP335 XP432 XP435 XP245 XP247 XP435 Печатач

4x Компатибилен EPSON 29XL T2991 T2996 Мастило Кертриџ За XP235 XP332 XP335 XP432 XP435 XP245 XP247 XP435 Печатач

DEN 750.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка.
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T2991
Црна
1
18ml
T299 2
Синозелена
1
18 ml
T299 3
Магента
1
18 ml
T299 4
Жолта
1
18 ml
T2991 T2992 T2993 T2994 Компатибилни, Мастило Кертриџ
Оваа компатибилни, Мастило Кертриџ е компатибилен со :
За Модел T2991-T2994
Изразување XP Home-235
Изразување XP Home-332
Изразување XP Home-335
Изразување XP Home-432
Изразување XP Home-435
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
29XL
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
технологија на печатење:
Инкџет
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ
Модел На Печатач:
XP-235, XP-332, XP-335, XP-432, XP-435
MPN:
T2991 T2992 T2993 T2994
Функција:
Компатибилен
Свеж

Избор на клиенти