.

.

New
1set Компатибилен LC529 LC525 мастило кертриџ LC529XL LC525XL за Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 (Русија)

1set Компатибилен LC529 LC525 мастило кертриџ LC529XL LC525XL за Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 (Русија)

DEN 644.00
DEN 748.80

Стока
Достапно.


1set Компатибилен LC529 LC525 мастило кертриџ LC529 XL LC525 XL за Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 со Русија верзија чип
За употреба со(Печатач модели) :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Русија
Цената вклучува : 1 buc + LC529 Б.К Компатибилни, мастило патрон 1 buc + LC525 C Компатибилни, мастило патрон 1 buc + LC525 М Компатибилни, мастило патрон 1 buc + LC525 Y Компатибилни, мастило кертриџ
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC529XL LC525XL
Модел Бр.:
LC529XL LC525XL
квалитет:
одделение А
Сертификат:
SGS ISO9001 ISO14001
боја:
Б.К/C/M/Y
категорија:
компатибилен со мастило кертриџ
Свеж

Избор на клиенти