.

.

New
Рефил празен мастило касети одговараат за ICBK50 - ICLM50 , IC50 одговараат за Epson ЧАСОТ-G850/G4500/T960/A940/A920/A840S/D870/A840/A820 итн

Рефил празен мастило касети одговараат за ICBK50 - ICLM50 , IC50 одговараат за Epson ЧАСОТ-G850/G4500/T960/A940/A920/A840S/D870/A840/A820

DEN 541.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Празни Refillable мастило кертриџ Одговараат за ICBK50 - ICLM50
Одговараат на модели
Refillable мастило кертриџ Одговараат за ICBK50-ICLM50
Мастило
Празен, без Мастило
Бои
Б.К C M Y LC LM , 6 БОИ
Одговараат на касети
IC Б.К 50
IC C 50
IC 50 M
IC Y 50
IC LC 50
IC LM 50
Producr карактеристики
висок квалитет,refillable касети со resetable Чипови
Одговараат на машина
Epson ЧАСОТ-G850
Epson ЧАСОТ-G4500
Epson ЧАСОТ-T960
Epson ЧАСОТ-A940/A920
Epson ЧАСОТ-A840 S/D870
Epson ЧАСОТ-A840/A820
Epson ЧАСОТ-G860
Epson ЕП-301/302
Epson ЕП-774 A
Epson ЕП-901 F/901 A
Epson ЕП - 902 A/
Epson ЕП - 903 A/903 F
Epson ЕП - 904 F/904 A
Epson ЕП - 803 AW
* Различни регионот може да користат Различни модел број касети ,пред
место со цел , ве молиме да се обезбеди касети број е ист како вашиот оригинали

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
за IC50-refillable
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Модел:
за IC Б.К 50 - IC-LM 50
касети вид:
refillable мастило касети
мастило:
Празен, без мастило
чипови:
со ЛАК чип
боја:
К C M Y LC LM , 6 бои
Свеж

Избор на клиенти