.

.

New
1PK Замена hp301 CH563EE Црна Полни со МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗА DESKJET 1050 2050 година Завист 4500 4502 4504 4505 e-Сите-во-Едно

1PK Замена hp301 CH563EE Црна Полни со МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗА DESKJET 1050 2050 година Завист 4500 4502 4504 4505 e-Сите-во-Едно

DEN 662.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm.Ние нудиме Мастило & Тонер Кертриџ со висок квалитет и одличен печатење со резултат. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
CH563EE
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Тип:
Инкџет Мастило Кертриџ
боја:
Црна
Функција:
компатибилен со мастило кертриџ
MPN:
CH563EE
Свеж

Избор на клиенти