.

.

New
Замена PGI 150BK PGI150 PGI150 PGI-150 PGI-150BK CLI-151 Мастило Кертриџ За Canon Pixma IP-7210 MX-721 MG 6310 6410 5410

Замена PGI 150BK PGI150 PGI150 PGI-150 PGI-150BK CLI-151 Мастило Кертриџ За Canon Pixma IP-7210 MX-721 MG 6310 6410 5410

DEN 1098.00
DEN 1463.52

Стока
Достапно.


1) Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ За Канон Принтер 2) Состојба : нова никогаш не се користат во
3) Боја : Црна, Фото, црна, Цијан, Магента ,Жолта
4) Компатибилен листата : За Canon Pixma Печатач : PIXMA MG6310/MG5410/IP 7210/MX721
5) 1 Пакет содржи 10 парчиња компатибилни, мастило касети.детали како што следува :
3 x PGBlack компатибилни, мастило кертриџ полн со мастило со канон 150xl pgbk (23ml);
3 x Црното comaptible мастило кертриџ полн со мастило со канон 151xlbk (12ml)
3 x Синозелена компатибилни, мастило кертриџ полн со мастило со канон 151xk c (12ml)
3 x Магента компатибилни, мастило кертриџ полн со мастило со канон 151xl m(12ml)
3 x Жолта компатибилни, мастило кертриџ полн со мастило со канон 151 Y (12ml)

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
TN1000
Свеж

Избор на клиенти