.

.

New
1x Компатибилен HP 301 XL Б.К Полни со Мастило кертриџ за Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050S 3000 3050 J410a J510a 1050A 2050A 2054A

1x Компатибилен HP 301 XL Б.К Полни со Мастило кертриџ за Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050S 3000 3050 J410a J510a 1050A

DEN 795.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
Deskjet 2050 година 2050S 3000 3050
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Тип:
Инкџет Мастило Кертриџ
боја:
Црна
Функција:
Компатибилен
MPN:
CH563EE
Свеж

Избор на клиенти