.

.

New
Празни Refillable мастило Кертриџ PGI9 Одговараат за Canon про 9500 печатач ,Одговараат за Canon PGI-9 , Со ЛАК Чипови

Празни Refillable мастило Кертриџ PGI9 Одговараат за Canon про 9500 печатач ,Одговараат за Canon PGI-9 , Со ЛАК Чипови

DEN 1343.04

Стока
Достапно.


Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1. Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Висок квалитет и прифатлива цена. Добро за environmeantal заштита. Овие трошоци се клиентот одговорност.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате. Лесно да се инсталира и се користи едноставно. -ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-9 PGI9
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја :
Кертриџ за Статус:
Состојба :
Врвен квалитет
Клучни зборови :
refillable мастило кертриџ
Кертриџ модел :
PGI-9 PGI9
Погоден За:
за Canon PIXMA Pro 9500 Pro9500
Свеж

Избор на клиенти