.

.

New
4 Бои За HP 364 HP364 Празни Мастило Кертриџ Со Чип За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6512 6515

4 Бои За HP 364 HP364 Празни Мастило Кертриџ Со Чип За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6512 6515

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global. Нашата компанија има повеќе од 10years експертиза и 6 година Alibaba експертиза.Ние сме вашиот прв избор. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Нашата Компанија е Професионални Производители и трговски друштва.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.4 Бои За HP 364 HP364 Празни Мастило Кертриџ Со Чип За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6512 6515 За HP мастило кертриџ модели : За HP 364 364 XL(1 Црно, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) 4 Pcs За HP принтер модели : За HP Deskjet 3520-CX052 B/ 3522-CX055 B/ 3524-CX054 B За HP Officejet 4620-CZ152 B/ 4622-CZ296 B За HP Photosmart C5380 Сите-во-Едно Печатач-Q8291 B За HP Photosmart 5510-CQ176 B/ 5514-CQ177 B/ 5515-CQ183 B/ 6510-CQ761 B/ 7510-CQ877 B/ 7520-CZ045 B/ За Hp Photosmart 6520-CX017 B/ 6525-CX018 B/ 5520-CX042 B/ 5522-CX048 B/ 5525-CX043 B/ 5524-CX047 B За HP Photosmart B010a/ B109a-Q8433 A/ B109d-Q8435 B/ B109f-Q8436 B/ B109n-Q8447 B/ B110a/c/e " За HP Photosmart Plus B209a-CD035 A/CD035 D/ B210a/c За HP Deskjet 3070 A-CQ191 B За HP Photosmart Plus e-Сите-во-Едно Печатач-CN216 B За HP Photosmart Безжична e-Сите-во-Едно Печатач-CN245 B Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Пакетот вклучува : За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Црна x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Синозелена x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Магента x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Жолта x 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Различни област користат различни кертриџ модел, Дури и ако вашиот печатач е истиот
Значи, Прво, Пред да ја купите, ве Молиме потврдете го вашиот стар оригинални мастило кертриџ е 364 , Тогаш Може да се купи нашата 364 Кертриџ
Ако вашиот стар оригинални мастило кертриџ НЕ е 364, НЕ купувам ова кертриџ.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
HP364 кертриџ
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
кертриџ модел:
HP364 кертриџ
користат за:
За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514
Тип:
refillable мастило кертриџ
Функција:
Со ЛАК чипови
квалитет:
Висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти