.

.

New
Vilaxh компатибилен Црна 304 xl мастило кертриџ замена за HP 304 304xl за Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink кертриџ

Vilaxh компатибилен Црна 304 xl мастило кертриџ замена за HP 304 304xl за Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink кертриџ

DEN 741.00
DEN 861.60

Стока
Достапно.

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот .
Пакет Содржина :
1pcs × Црно мастило кертриџ 304 xl
Производи Параметар
Боја : Црно-Три-боја
Модел : 304xl
Површина : Европа(печатач верзија)
Мастило Капацитет : Црна : 25ml Боја 20ml
Страница : Црна 600page (А4 формат 5%покриеност)
Боја 420page
Рок на траење : 24months
Компатибилен За Печатач Модел :
Deskjet 3720 3700 3732 3730 Принтер ink
Превозот :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако оригиналниот мастило кертриџ е 304, може да се купи 304 XL од нашата продавница. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние прифаќаме Alipay,.
Ако вашата оригинална мастило кертриџ НЕ е 304 (или не 304 XL), НЕ се КУПИ оваа кертриџ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
304 мастило кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Повторно Произведени
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
КОЛИЧИНА:
1pcs
мастило кертриџ:
Remanufactured 304
Црна 304xl:
304 кертриџ
Црна 3700:
3700 печатач
Црна 3720:
deskjet 3720
Црна 3730:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Печатач
3700 3720 3730 3732 Принтер ink:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink
Свеж

Избор на клиенти