.

.

New
3pcs Vilaxh компатибилен 304XL Мастило Кертриџ 304 xl замена за HP 304 304xl Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink

3pcs Vilaxh компатибилен 304XL Мастило Кертриџ 304 xl замена за HP 304 304xl Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink

DEN 1745.00
DEN 2052.48

Стока
Достапно.

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ако вашата оригинална мастило кертриџ НЕ е 304 (или не 304 XL), НЕ се КУПИ оваа кертриџ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Политики :
1. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ако оригиналниот мастило кертриџ е 304, може да се купи 304 XL од нашата продавница. Ние прифаќаме Alipay,. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Купи со доверба!
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
1.
Плаќање :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
мастило кертриџ 304
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Повторно Произведени
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
КОЛИЧИНА:
3pcs
мастило кертриџ:
304 кертриџ
304xl:
304 кертриџ
3700 мастило кертриџ:
3700 печатач
3720 кертриџ:
deskjet 3720
3730 кертриџ:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Печатач
3700 3720 3730 3732 Принтер ink:
3700 3720 3730 3732 Принтер ink
Свеж

Избор на клиенти