.

.

New
PFI-704 Широк Формат Мастило во резервоарот за Canon iPF8300 12C/set 700ml Висок Квалитет, Брза Испорака

PFI-704 Широк Формат Мастило во резервоарот за Canon iPF8300 12C/set 700ml Висок Квалитет, Брза Испорака

DEN 21439.00
DEN 23303.52

Стока
Достапно.

Се користи за : IPF8300
6.К/C/M/Y/PC/PM/Црвена/Зелена/Блу/Сива/Фото сива
4.
Претпазливост :
1. Боја : MBK/Б.Љубезно ве молиме да ми кажете на вашиот Патрон Модел кога ќе ставете кертриџ цел.Некои видови на чипови ќе се покаже на мастило ниво кога се користи за прв пат.
со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци. Тип : PFI-704 Широк Формат Мастило Кертриџ
2.
PFI-704 Широк Формат Мастило во резервоарот за Canon i PF8300 12 C/set 700ml Висок Квалитет, Брза Испорака
Спецификација :
1. Мастило тип : Пигмент мастило
5. Cretificate : ISO14001
7.
Било која боја и квантитетот комбинација барање добредојдени!!! Ако добиете производот има нешто погрешно,
Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Мастило за јачина : 700ml
3. Пакување : 12 парчиња/set
1 ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧУВААТ :
PFI-704 MBK (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 Б.
После тоа,нема да се покаже на мастило ниво има повеќе.Но, не грижете се, тоа се уште може да печати.
Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Напомена :
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 GY (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 CY (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 MG (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 YL (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 ЧАСОТ (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 PC (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 ЦРВЕНО (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 ЗЕЛЕНА (Боја) x 1 buc
-
PFI-704 СИНА (Пигмент) x 1 buc
-
PFI-704 PGY (Пигмент) x 1 buc
-.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
боја:
C
Бренд Име:
Aomya
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
PFI-704
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Функција:
компатибилен со мастило кертриџ
Број На Модел На:
PFI-704
компатибилен печатач:
За Canon IPF8300
тип на мастило:
пигмент мастило
боја:
12 бои
мастило за јачина на:
700ml
неисправни го оценувате:
испорака:
Од 3-7 работни дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти