.

.

New
8 Компатибилен HP 932 933 Мастило кертриџ hp932XL hp933XL за hp Officejet 6100 6600 6700 7110 7610 7612 7510 7512 Печатач

8 Компатибилен HP 932 933 Мастило кертриџ hp932XL hp933XL за hp Officejet 6100 6600 6700 7110 7610 7612 7510 7512 Печатач

DEN 1585.00
DEN 1723.20

Стока
Достапно.

ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
HP 932 XL
Црна
2
28ml
HP 933 XL
Синозелена
2
18ml
HP 933 XL Магента 2 18ml
HP 933 XL Жолта 2 18ml
Компатибилен HP 932 XL 933 XL мастило касети
За печатач Нов модел - Надградба на Чип H-P Сите-во-Едно Принтери Office Jet 6600 e-Сите-во-Едно - H711a, Office Jet 6600 e-Сите-во-Едно - H711g, Office Jet 6700 Премиум e-Сите-во-Едно - H711n H-P инк-џет Печатари Office Jet 6100 e Printer - H611a H-P Широк Формат Печатари Office Jet 7110 Широк Формат e Printer - H812a, Office Jet 7610 Широк Формат e-Сите-во-Едно Office Jet 7612 Широк Формат e-Сите-во-Едно
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : .

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Компатибилен hp932XL hp933XL
OfficeJet 7110 Wideformat:
OfficeJet 7610 Wideformat
OfficeJet 6100:
Officejet 6600
OfficeJet 6700 ПРЕМИЈА:
Компатибилен hp932XL hp933XL
is_customized:
Yes
MPN:
CN053A CN054A CN055A CN056A
Свеж

Избор на клиенти