.

.

New
Мечка маскота костими мечка костими кафеава мечка одење акт мечето маскота костим

Мечка маскота костими мечка костими кафеава мечка одење акт мечето маскота костим

DEN 8208.00

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.
Употреба на маскота костим
-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
големина
Оригиналниот материјал :
Употребата на странски пена мувла (исто така познат како високо-квалитетни пластични);
Прецизност мувла гравирање, квалитетот и брзината на достава се загарантирани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани.
Превозот : 1.
Карактеристики :
Мала тежина, да носат удобни, дише, јасна слика;
Отпорен на дожд, се игра и судири може да се користи за подолг период на време;
Таа е наменета за надворешна трговија ретко се жалат;
Облека квалитетот е многу погоден за надворешна трговија; во исто време да се осигура дека нема штета може да биде донесено.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Пиво
Бренд Име:
TTANGBO
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти